Чергування

Sign Up!

Sign Up Here!

Протягом довшого часу чергування батьків допомагає забезпечити безпеку, порядок і дисципліну в Рідній Школі під час навчання.

Кожна родина яка має дітей у класах від садочку і вище, протягом шкільного року має прочергувати один (1) раз. Щосуботи період чергування – з 8:45 до 1:00 пополудні.

Якщо родина успішно виконає свій обов’язок чергування, тоді школа повернить депозитну суму у розмірі $50.00 яку було складено на початку шкільного року. Якщо родина не зможе чергувати і не забезпечить собі заміну (дорослу особу), це спричинить затримку депозиту/оплату в розмірі $50.00  яку було складено на початку шкільного року.

В день чергування:

Просимо Вас приходити на точно визначений час і не залишати школу до закінчення часу свого чергування. Розклад робочого дня школи та окремо по класах Ви одержите в школі.

Обов’язки чергового такі:
1. реєструвати запізнення учнів (прізвище та ім’я учня, класа), які прибули після 9 години ранку, і видача їм перепусток. У випадку поганої погоди час може бути продовжений.
2. слідкувати за поведінкою дітей при переході з однієї класи до іншої.
3. замінити на короткий час вчителя, якщо йому є потреба залишити клас.
4. негайно повідомляти адміністрацію про будь-які проблеми та технічні недоладки (напр. вода тече з умивальника).
5. чергувати в їдальні під час обіду. Присутність чергового під час обіду в їдальні обов’язкова. Молодші школярі постійно потребують допомоги дорослих відкривати пакети з їжею, напитки;
6. повідомляти дзвінком в головному корпусі про початок та закінчення занять в такий час:
9:00 – 9:40 – 10:20 – 11:00 – 11:15 (кафетерія) – 11:55 – 12:35 – 1:00
7. під час святкових програм поставити крісла для глядачів і після програми скласти назад.

Цілком можливо, що Ви будете чергувати самі або з додатковим черговим. Якщо вас буде двоє, то обов’язки поділіть між собою.

Ми вимагаємо від учнів дотримання загальношкільних правил поведінки. У школі заборонено бігати й битися. Їсти й пити можна лише у кафетерії. Поведінка дітей має бути взаємноввічливою, не допускаються непорядні слова, лайка.

Якщо після Вашого зауваження учень не став поводитись краще, прошу повідомити про порушення адміністрацію (телефон 440-668-6593 / 440-840-4255) або зайти до канцеларії школи.

Ми розуміємо, що цілком природнім є бажання людини поспілкуватися з учителем або знайомими. Але просимо пам’ятати, що виконання обов’язків чергогово має бути на першому місці. Це необхідно для добра і безпеки учнів нашої школи, серед яких є і Ваша дитина.

Якщо у Вас виникнуть якісь питання, просимо звернутися до нас.

Save